Meta hlavička

RE-AKTIV

 
 
- Pro-a Pre-biotika podporují stabilní střevní flóru. - Ostropestřec a artyčok podporují funkci jater. - Vhodný doplněk při schvácení kopyt a pro koně s Cushing syndromem. - Vystačí až na 30 dní.
Dostupnost Expedice 3-5 dnu
Cena 1 374 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 3490
Značka Masterhorse
Kategorie KOPYTA
 

RE-AKTIV je vysoce aktivní, komplexní krmivo, speciálně určené k doplnění krmení, které je chudé na škroby a cukry, takže je málo zatížen metabolismus inzulínu a cukru.

Optimalizuje růst kopytní rohoviny a také kvalitu kopytní rohoviny. Zde se doporučuje krmení na bázi sena (krmení obsahující vlákninu). RE-AKTIV obohacuje denní dávku o drahocenné, vysoce aktivní živiny.

RE-AKTIV je bohatý na probiotika a prebiotika. Speciální kvasinkové kultury příp. kvasinkové extrakty udržují střevní flóru stabilní a podporují růst žádoucích střevních bakterií.

Střevo hraje také rozhodující roli v problematice schvácenosti kopyt. Schvácenost kopyt, podmíněná krmením se často spustí díky nadbytku rychle fermentovatelných škrobů nebo fruktanů v tlustém střevě.

Játra mají centrální funkci v těle, neutralizují toxické produkty látkové výměny. Tyto toxiny patří také k faktorům, které mohou spustit akutní schvácenost kopyt.

Velmi dobře vstřebatelné byliny v bio kvalitě jako ostropestřec, artyčok, smetánka a kořen lékořice dodávají cenné živiny k podpoře funkce jater a jejich detoxikace.

Drmek obecný, skořice a ženšen jsou bohaté na přírodní živiny, které podporují celkový metabolismus koně.

Prokrvení kapilárních cév v kopytě hraje důležitou roli v prevenci a regeneraci schvácenosti kopyt. Spolu s úpravou pohybu mohou bylinky jako hloh a ginkgo udělat doplňkově dobrou službu.

Dále je RE-AKTIV bohatý na antioxidanty, jako je vitamín E, C a selen. Vitamíny B a zinek jsou nezbytné pro metabolismus inzulínu a cukru.

RE-AKTIV se používá léčebně. Doporučuje se krmit léčebně doplňkovým krmivem po dobu dvou měsíců na jaře během přechodu na čerstvou trávu, na podzim je jeden měsíc dostačující.

 

Účinné látky (na 1 kg): směs bylin (ostropestřec, artyčok, smetánka lékařská, kořen lékořice, drcená jablka, kvasnice extrahované (mannan-oligosacharidy), drcená vinná réva, lněná semínka mletá, listy a květy hlohu, listy ginkgo biloby, plody drmku obecného, MSM (methylsulfonylmethan), skořice, kořen ženšenu, vit. A 600.000 IE, vit. D3 60.000 IE, vit. E 10.000 mg, vit. B1 375 mg, vit. B2 160 mg, vit. B6 640 mg, vit. B12 7.500 μg, kyselina listová 500 mg, kyselina pantotenová (vit. B5) 500 mg, cholinchlorid 20.000 mg, vit. C 6.000 mg, betain 3.000 mg, inositol 5.000 mg, selen 20 mg, zinek 5.000 mg, methionin 10.000 mg, Saccharomyces cerevisiae 25x1010 CFU* (Colony Forming Unit - kolonie tvořící jednotky), křemičitá hlinka 30.000 mg, lecitin 5.000 mg.

Doplňkové krmivo pro koně/doporučené dávkování:  denně 50 g na koně (600 kg tělesné hmotnosti). Malí koně a pony 30 g.

Hmotnost výrobku (1,5 kg) vystačí až na 30 dní.

Doporučené množství je krmení po dobu dvou měsíců na jaře během zvykání na čerstvou trávu, na podzim je jeden měsíc dostačující.

Hmotnost 1.5 kg
 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Dotazník

Jak se Vám líbí náš e-shop?
Počet hlasů: 46

Newsletter

Nevyplňujte toto pole: