Meta hlavička

ZVONEČNÍK - TEUFELSKRALLE (Masterdog)

1 hodnocení
Značka: Masterdog
- Africký zvonečník podporuje látkovou výměnu v kloubech, šlachách a vazech, čímž je pozitivně ovlivňován celkový pohybový aparát. - Působí protizánětlivě. - Osvědčené doplňkové krmivo pro starší psy s problémy s pohybovým aparátem.
Dostupnost Expedice 3-5 dnu
Kód: 85401
246 Kč
ZVONEČNÍK - TEUFELSKRALLE (Masterdog)
1 hodnocení
Značka: Masterdog
1,0 1 hodnocení

100 % čistý africký kořen zvonečníku (Harpagophytum procumbens) podporuje látkovou výměnu v kloubech, šlachách a vazech, čímž je podporován celý pohyb. Díky jeho účinku, který podporuje chuť k jídlu, je vhodný také pro starší psy.

Zvonečník má domov ve stepích Namibie. Tam tvoří 1,5 m dlouhé výhony. Za své jméno vděčí svým zdřevnatělým plodům, které vytvářejí háčky ve tvaru podkovy. Tyto háčky zůstávají viset na kolemjdoucích zvířatech a zajišťují tak rozmnožování rostliny.

Používají se kořeny, které jsou bohaté na hořčiny. Hořčiny podporují vylučování trávicích šťáv, což aktivuje chuť k jídlu a zlepšuje trávení.

Zvonečník má svůj význam nejen kvůli svému účinku, kdy se podporuje trávení. V posledních desetiletích se zvonečník ve zvýšené míře používá jako podpůrný prostředek.

Právě starší psi se cítí značně lépe a jejich pohyby jsou pružnější.

Březí fenky by neměly být krmeny zvonečníkem.

Složení: kořen zvonečníku 100 %.

Analytické složky: škrob 23,5 %, hrubá vláknina 6,7 %, popel rozpustný v HCl 9,0 %.

 

Individuální krmivo pro psy/doporučené dávkování: dle potřeby denně až 2 g na 10 kg tělesné hmotnosti. Produkt je nově ve formě prášku.

Doplňkové parametry

Kategorie: KLOUBY, ŠLACHY A VAZY
Hmotnost: 0.1 kg
Patička