Meta hlavička

MAG - PRO

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 1 hodnocení
 
 
- Vysoce účinná kombinace tryptofanu, magnezia, vit. E, B6, B12. - Stabilizuje nervovou soustavu koně. - Vystačí až na 40 dní.
Dostupnost Expedice 3-5 dnu
Cena 1 374 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 3270
Značka Masterhorse
Kategorie NERVY
 

Uklidňuje nervy podrážděných koní, zajišťuje vyrovnanost, posiluje nervy a zajišťuje klid, zlepšuje koncentraci a odhodlání podávat výkony. Obsahuje tryptofan, který je potřebný při syntéze hormonu štěstí serotoninu.

 

Tryptofan je kvalitní, esenciální aminokyselina, která se při látkové výměně mění na kyselinu nikotinovou a představuje důležitý faktor pro vyrovnanost a všeobecný dobrý zdravotní stav koně.

Kyselina nikotinová a vitamín B12 jsou rozhodující pro metabolismus bílkovin a energie nervového systému. Při nedostatku dochází ke snížení výkonu celkového nervového systému, který se může vyznačovat nervozitou, podrážděností, nesoustředěností až nekoordinovanými pohyby.

S jedinečnou kombinací oxidu horečnatého a magnesium-fumarátu a také kvalitní, esenciální aminokyselinou tryptofan.

Účinné látky (na 1 kg): hořčík 11,6 %, vit. E 20.000 mg, vit. B6 3.100 mg, vit. B12 100.000 μg, niacin 3.500 mg, tryptofan 80.000 mg.

Doplňkové krmivo/doporučené dávkování: denně 25 g pro dospělého koně (600 kg tělesné hmotnosti), pony a malí koně polovinu.

Hmotnot výrobku (1 kg) vystačí až na 40 dní.

Hmotnost 1 kg
 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Dotazník

Jak se Vám líbí náš e-shop?
Počet hlasů: 46

Newsletter

Nevyplňujte toto pole: