Meta hlavička

TRI - POWER - PLUS

3 hodnocení
Značka: Masterhorse
- Komplex aminokyselin s 3x účinností podporující tvorbu svalové hmoty koně. - Obsahuje lysin, methionin a threonin. - Spirulina, chlorela, carnitin. - Vystačí až na 20 dní.
Dostupnost Expedice 3-5 dnu
Kód: 32885
1 374 Kč
TRI - POWER - PLUS
3 hodnocení
Značka: Masterhorse
1,0 3 hodnocení

Komplex aminokyselin pro silné svalstvo; zejména vhodné pro málo svalnaté koně, sportovní koně a také hřebce pro krytí a kojící klisny. S trojím účinkem:

1. Aminokyseliny čisté: lysin, methionin a threonin patří k esenciálním aminokyselinám, které jsou nutné pro tvorbu svalů speciálně a pro tvorbu svalové hmoty všeobecně. V běžných krmných dávkách nejsou tyto aminokyseliny často přítomny.

2. Kvalitní protein: mikrořasy spirulina a chlorela jsou bohaté na esenciální aminokyseliny a také přírodní vitamíny a minerální látky. Sójový proteinový koncentrát obsahuje vysoká množství přírodního lysinu. Díky dostatečně kvalitnímu proteinu se předchází nedostatku aminokyselin, který podporuje tvorbu svalové hmoty a zvyšuje odhodlanost podávat výkony.

 

3. Karnitin: tato svalová výživa je zodpovědná za využití energie ve svalové buňce. Díky dostatečnému zásobování se zlepšuje síla a výdrž. Zotavení po velké zátěži se zkracuje.

Účinné látky (na 1 kg): sójový proteinový koncentrát 17,4 %, chlorela 10,0 %, spirulina 10,0 %, threonin 120.000 mg, methionin 133.500 mg, lysin 100.000 mg, karnitin 53.500 mg.

Doplňkové krmivo pro koně/doporučené dávkování: dle potřeby denně 75 g pro dospělého koně (600 kg tělesné hmotnosti), pony a menší plemena polovinu.

Hmotnost výrobku (1,5 kg) vystačí až na 20 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVALY A VÝKON
Hmotnost: 1.5 kg
Patička