Meta hlavička

DARMBALANCE

1 hodnocení
Značka: Masterdog
Navrací střevní mikroflóru do rovnováhy. - Prebioticky působící topinambur, třísloviny a tanin ze svatojánského chleba (karobu), mrkev bohatá na pektin, lněná semínka, byliny atd.
Dostupnost Expedice 3-5 dnu
Kód: 8223
298 Kč
DARMBALANCE
1 hodnocení
Značka: Masterdog
1,0 1 hodnocení

Pro úpravu trávení vašeho psa.

Pro dobrý pocit a zdraví psa je zvlášť důležité správné trávení. Stres, rozčilení, špatná kvalita krmení nebo střevní bakterie mohou narušit rovnováhu tohoto citlivého systému. Zde může být zjednána náprava pomocí rostlinných látek. Prebioticky působící topinambur, třísloviny a tanin ze svatojánského chleba (karobu), mrkev bohatá na pektin a lněná semínka, která obsahují slizové látky, mají v kombinaci s vybranou směsí bylinek uklidňující a harmonizační účinek na celý zažívací trakt. Střevní flóra je opět uvedena do rovnováhy a tak je optimalizováno zažívání.

Darmbalance může být podáván jak léčebně při akutních potížích, tak dlouhodobě u psů s citlivým zažíváním.

Složení: lněné pokrutiny 37,0 %, směs bylin (heřmánek, fenykl, oregano, listy smetánky lékařské, semena pískavice) 30,0 %, šrot ze svatojánského chleba (karobu) 10,0 %, topinambur 10,0 %, melasa 3,0 %.

Analytické složky na 1 kg: hrubý protein 18,4 %, hrubé oleje a tuky 4,3 %, hrubá vláknina 10,6 %, popeloviny 6,12 %, sodík 0,1 %.

Doplňkové krmivo pro psy/naše doporučené dávkování: denně  2 g na 10 kg tělesné hmotnosti. V případě potřeby může být množství po dobu cca 2 týdnů zdvojnásobeno.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TRÁVENÍ
Hmotnost: 0.25 kg
Patička