Meta hlavička

DARM - PERFEKT

1 hodnocení
Značka: Masterhorse
- Komplexní péče pro optimální funkci střev. - 3 x účinnek. - Vhodný při průjmech, řídké stolici, vodě ve stolici. - Vystačí až na 30 dní.
Dostupnost Expedice 3-5 dnu
Kód: 3185
2 024 Kč
DARM - PERFEKT
1 hodnocení
Značka: Masterhorse
1,0 1 hodnocení

Vylučování vody při stolici je porucha trávení, která by se neměla podceňovat. Kůň ztrácí přes vodu mnoho důležitých živin, zejména elektrolytů, a také tělní tekutiny. Také kůže je v oblasti zadních nohou silně podrážděná, může dojít k vypadávání srsti a zánětům. Kůň je bez energie a malátný a necítí se díky permanentnímu znečištění dobře.

Fungující trávení je důležité pro dostatečný příjem živin a odolnost vůči vnějším vlivům.

Obsahuje nyní přídavně speciální trávicí vlákna. Tato speciálně připravená vlákna z lučních bylin, která se skládají převážně z listů a semen, se vyznačují dobrou pojivostí vody. Velmi stravitelná vlákna podporují vytváření stabilní střevní mikroflóry. Také osvědčené u koní, kteří mají sklony k vylučování vody před/po stolici.

Darm-perfekt je vhodné podávat obzvláště k koní s:

- citlivým trávením

- trávicími problémy způsobenými stresem

- vodou ve stolici

- průjmy

Darm-Perfekt má trojí účinek:

1. Zásobování živinami: dodává důležité živiny pro správné trávení. Obsažené B-vitamíny působí pozitivně na kůži a střevní nervový systém. Nervový systém střeva podporují rovněž tryptofan a hořčík a předcházejí tak nepřiměřeným reakcím.

 2. Příjem živin: pšeničné otruby a lněné pokrutiny regulují trávení, křemelina a svatojánský chléb vážou vodu a toxické látky a umožňují tak nenarušené vstřebávání důležitých živin. Probiotická živá kvasinková kultura a pivovarské kvasnice stabilizují střevní mikroflóru.

 3. Metabolismus: směs bylin z heřmánku, fenyklu, smetánky, oregana a semen pískavice harmonizují procesy látkové výměny.

Složení: šrot z lněného extraktu 17 %, šrot ze svatojánského chleba 13 %, mláto 10,2 %, sušené a namleté zelené rostliny ve formě mouky (orig. Grünmehl) 10 %, pšeničné otruby 8 %, pivovarské kvasnice 6,8 %, melasa z červené řepy 5 %, heřmánek 3 %, fenykl 3 %, smetanka lékařská 2 %, oregano 1,5  % a plody pískavice 0,5 %.

Přidané látky na kg: L-Tryptofan 6.700 mg, niacinamid 6.000 mg, vit. B6 4.100 mg, vit. B1 3.300 mg, vit.B5 3.300 mg, ckyselina listová 500 mg, cholinchlorid 250 mg, vit. B12 20.000 µg.

Technologické přidané látky na kg: křemelina 80.000 m

Analytické součásti: hrubý protein 20,6 %, hrubý popel 17,5 %, hrubá vláknina 12,9 %, hrubá popelovina rozpustná v HCL 8 %, hrubé tuky a oleje 6,2 %.

Doplňkové krmivo pro koně/doporučené dávkování: denně 150 g pro dospělého koně (600 kg tělesné hmotnosti); pony a malí koně 75 g.

1 odměrka = 75 g

Hmotnost výrobku (4,5 kg) vystačí až na 30 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: TRÁVENÍ
Hmotnost: 4.5 kg
Patička